Movies
Ratings
315
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 2.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
TedRated ★ 2.5
Rush HourRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0- Rules of DatingRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5