Series
Ratings
171
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
ReLIFE OVARated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
14 Year Old MotherRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Daddy is My ClassmateRated ★ 3.5
Pops Loves Kawaii StuffRated ★ 4.0
アイシテル〜海容〜Rated ★ 4.0
Run with the WindRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0