Series
Ratings
76
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0- Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 1.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Succession Season 3Rated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 2.0- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- Baby ReindeerRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 4.0- Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 5.0
- Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 5.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 5.0- The Little Drummer GirlRated ★ 5.0