Series
Ratings
47- VigilRated ★ 4.5
Call My AgentRated ★ 4.5- Call My AgentRated ★ 4.5
- Call My AgentRated ★ 4.5
Call My AgentRated ★ 4.5
MistyRated ★ 3.5- Lala LandRated ★ 3.5
- Street Food FighterRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
WentworthRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 2.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 1.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 2.5
2 Broke GirlsRated ★ 3.5- MessiahRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 2.5