Series
Ratings
92
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
The Naked DirectorRated ★ 2.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- BoJack HorsemanRated ★ 5.0
- BoJack HorsemanRated ★ 5.0
- BoJack HorsemanRated ★ 5.0
- BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 3.5- ArcherRated ★ 4.0
- ArcherRated ★ 3.5
- ArcherRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5