Series
Ratings
54
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
May QueenRated ★ 3.0
Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5