Series
Ratings
74- It's All About the LooksRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
The Confidence Man JPRated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.5
Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.5
학교의 계단Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
The Piano ForestRated ★ 5.0
TamiouRated ★ 5.0
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 4.0
Meet Me After SchoolRated ★ 5.0
Sanada MaruRated ★ 5.0
Operation Love SpecialsRated ★ 4.5
Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
RookiesRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0