Series
Ratings
32
Ted Lasso Season 3Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 5.0
ClickbaitRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.0