Series
Ratings
40
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Perfect WorldRated ★ 3.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0
A Meal Makes Her ForgetRated ★ 5.0
仔犬のワルツRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 1.0
WATER BOYSRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Drop Dead DivaRated ★ 5.0- Sumu SumuRated ★ 4.5
The Quiz ShowRated ★ 1.5
Please Love The Useless MeRated ★ 4.5
마이 걸Rated ★ 4.5- It's All About the LooksRated ★ 0.5
LifeRated ★ 3.5
Freeter, Ie o KauRated ★ 5.0