Movies
Ratings
350
Dancing QueenRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
RayRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
BigRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0