Series
Ratings
89
みんな!エスパーだよ!Rated ★ 3.0
Jikou KeisatsuRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
スカイハイRated ★ 3.0
トリハダRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 3.0
Stand up!!Rated ★ 2.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
NINKU-忍空-Rated ★ 2.5
Scum's WishRated ★ 3.0
迷い猫オーバーラン!Rated ★ 2.0
Strike WitchesRated ★ 2.0
Neighborhood StoryRated ★ 2.0
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 2.0
Kamisama KissRated ★ 1.5
監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 1.5
るろうに剣心-明治剣客浪漫譚- 追憶編Rated ★ 3.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.0