Series
Ratings
96
Meet Me After SchoolRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5- The Good Bad MotherRated ★ 4.0
- Family by ChoiceRated ★ 4.0
- Mom's Friend's SonRated ★ 4.0
GivenRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
Kiss that KillsRated ★ 3.0
おっさんずラブ SPRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
IDOLiSH7Rated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 3.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0