Series
Ratings
27- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- ForeverRated ★ 3.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0- Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.5

Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
- The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- First LoveRated ★ 4.0
- Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0