Titles you rated
1917Rated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5