Series
Ratings
80- LUPIN THE IIIRD Zenigata to 2-nin no LupinRated ★ 3.0
Shinrei MastertapeRated ★ 3.0
Shinrei MastertapeRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.5- Ghost WarsRated ★ 3.0
JormungandRated ★ 3.5
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 3.5
SP: Special Kakumei ZenjitsuRated ★ 3.0
ジョーカー 許されざる捜査官Rated ★ 3.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 2.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.5
BTOOOM!Rated ★ 2.5
SPRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 2.5
BORDERRated ★ 3.5
Girls und PanzerRated ★ 4.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 2.5
Double Face: Gisou Keisatsu-henRated ★ 3.5