Series
Ratings
11
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
DEATH NOTERated ★ 1.0