Titles you rated
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
- My NameRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5- Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5