Series
Ratings
80- Queen of TearsRated ★ 4.5
- Surely TomorrowRated ★ 3.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.5
Million Yen WomenRated ★ 3.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0