Series
Ratings
21
My MisterRated ★ 5.0- The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Call It LoveRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Melo MovieRated ★ 1.5
UnnaturalRated ★ 4.0- AsuraRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5- The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 3.5
Little Fires EverywhereRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5- Mrs. AmericaRated ★ 4.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5