Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.5
Delicious ProposalRated ★ 4.0- HotelierRated ★ 4.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0