Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 4.5- I Live Alone: Girls' Secret PartyRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
60 Days InRated ★ 3.5- Temptation IslandRated ★ 3.5
- Temptation IslandRated ★ 4.0
- Sporty SistersRated ★ 5.0
- Sporty BrothersRated ★ 1.0
- Joy of ConversationRated ★ 4.5
- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
- Movie RoomRated ★ 4.0

Find Me in Your MemoryRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
Schitt's CreekRated ★ 1.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0