Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- BootsRated ★ 3.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
- HostageRated ★ 3.0
- Industry Season 3Rated ★ 3.0
- Industry Season 2Rated ★ 4.0
- Steel Troops WRated ★ 3.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0- 대학전쟁Rated ★ 3.5
- 대학전쟁Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
- Steel Troops Season 3Rated ★ 4.0
- 여왕벌게임Rated ★ 2.5
- Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.0