Titles you rated
- Hot SpotRated ★ 4.5
- First LoveRated ★ 4.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
- Say You Love MeRated ★ 4.0
- Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0- Summer StrikeRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Mix: Meisei StoryRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Generation KillRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0