Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 4.0
- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
My Golden LifeRated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 4.0
Revolutionary LoveRated ★ 1.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
EntourageRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0