Titles you rated
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5- EBS Space SympathyRated ★ 4.0
- Witch HuntRated ★ 2.0
Padam PadamRated ★ 1.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 0.5
IRISRated ★ 0.5
Men on a MissionRated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
The CravingsRated ★ 4.0- The Outstanding WomanRated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.0
SkinsRated ★ 1.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Take Me to Love & MealRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0