Series
Ratings
70
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0- Poker FaceRated ★ 4.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
- The Silent SeaRated ★ 2.5
- HappinessRated ★ 1.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
- My NameRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Into the NightRated ★ 4.0- Into the Night Season 2Rated ★ 3.0
- War of the WorldsRated ★ 3.5
PossessionsRated ★ 2.0- Camping ClubRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5