Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
- Queen of TearsRated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Unanswered questionsRated ★ 3.5
BonobonoRated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Street Food Fighter 2Rated ★ 4.0
- Street Food FighterRated ★ 4.0
- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 3.5
- A Clean SweepRated ★ 3.5
- Hospital Playlist Goes CampingRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0- HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.0

Youn's StayRated ★ 3.5- Jinny's KitchenRated ★ 3.5
- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0