Series
Ratings
51
InuYashaRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
RomanceRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Emperor of the SeaRated ★ 5.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
BossRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0