Series
Ratings
128
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- D-DayRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0- Dear HeavenRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Emperor of the SeaRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
- Nonstop 5Rated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5