Titles you rated
- Murder ReportRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Pain & GainRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0- It’s Okay!Rated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- The MatchRated ★ 3.5
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0