Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Mercy for NoneRated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0

Damn Good CompanyRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0