Series
Ratings
44- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5- Mask GirlRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5