Series
Ratings
12
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0