Titles you rated
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Bates MotelRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5- Eyes of DawnRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Remington SteeleRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0