Movies
Ratings
292
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
The DealRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0