Series
Ratings
124
NANARated ★ 4.5- Street Woman FighterRated ★ 4.0
- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 2.5
- Youn's KitchenRated ★ 3.5
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0- How Do You Play?Rated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- Running ManRated ★ 2.5
- Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
StrangerRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5- Yanxi Palace: Princess AdventuresRated ★ 4.0