Series
Ratings
49- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
The Fishermen and the CityRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Powerpuff GirlRated ★ 3.5