Movies
Ratings
470
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
Brad's StatusRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 5.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0- Good NewsRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
The I InsideRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
The ApprenticeRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
ElleRated ★ 4.0
High TensionRated ★ 2.5- HimRated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5