Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0- Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5- The Witcher Season 3Rated ★ 3.0
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
- Mask GirlRated ★ 3.5
- Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0