Series
Ratings
18- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
DarkRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0- Chef vs. Science: The Ultimate Kitchen ChallengeRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
OutlanderRated ★ 2.5
OutlanderRated ★ 2.5
OutlanderRated ★ 3.5
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5