Series
Ratings
75- The Carrie DiariesRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5- The Carrie DiariesRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 0.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 0.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.0
Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
EmmaRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 5.0
Romantic PrincessRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0