Series
Ratings
62- The WhirlwindRated ★ 3.0
- TriggerRated ★ 2.5
- KoreagateRated ★ 3.0
- The Fourth RepublicRated ★ 4.0
- 3rd RepublicRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.5
ResurrectionRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5- Mercy for NoneRated ★ 2.5
- Gokumon IslandRated ★ 2.5

The New EmployeeRated ★ 2.5- Kuroi Gashu: KusaRated ★ 2.5
- The Case-Book of Sherlock HolmesRated ★ 4.0
- The Memoirs of Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 4.0- The Return of Sherlock HolmesRated ★ 4.0

Semantic ErrorRated ★ 3.5- Woman with a Bleeding EarRated ★ 3.0
- To My StarRated ★ 4.0