Titles you rated
1% of AnythingRated ★ 3.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.0- Six SiblingsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0- Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 2.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 2.0- HotelierRated ★ 3.0
Star in My HeartRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 2.0
Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Assorted GemsRated ★ 2.0- Palace of DreamsRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 3.0- MRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 2.0- TomatoRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 2.0