Series
Ratings
58
The PromiseRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
- Can We Love?Rated ★ 4.0
- Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.5
Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0

The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0