Series
Ratings
59
High KickRated ★ 4.5
On AirRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Secret DoorRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 2.0- Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0- Blue TowerRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0