Series
Ratings
139
House of CardsRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Super RookieRated ★ 1.0
1% of AnythingRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 2.5
LoversRated ★ 2.0- Lotus Flower FairyRated ★ 2.0
East of EdenRated ★ 1.0- TomatoRated ★ 2.0
- Fairy CommiRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 1.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 1.0