Series
Ratings
125- Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
- The WhirlwindRated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 2.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
- The FabulousRated ★ 2.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- InsiderRated ★ 2.5