Series
Ratings
13
The LegendRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- Future BoyRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.0
Family's HonorRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0