Series
Ratings
20- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
War of MoneyRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5