Movies
Ratings
255
GattacaRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5- Western SpaghettiRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0